ASTEROIDAS | Campi Qui Pugui 

Ispanija

  • Visai šeimai
  • Trukmė45 min.
  • Vieta – Kauno pilies amfiteatras
  • Režisierius – Toti Toronell

Gatvėje nukrinta meteoritas. Nuotykiai prasideda…

Gatvėje nukrito meteoritas. Mokslinė „Kosmoso apsaugos“ komanda artėja prie jo. Tačiau staiga pradeda vykti netikėti įvykiai. Tai pasirodymas, kuriame per absurdišką humorą parodoma, ką mes galvojame apie tai, ko nepažįstame ir nesuprantame bei kaip sprendžiame kultūrinius skirtumus. Toti Toronelli sukūrė unikalų pasirodymą, pritaikytą viešoms atviroms erdvėms. Jame derinami tiek lėlių, tiek gyvų aktorių pasirodymai, taip sukuriant netikėtą, užburiantį ir transformuojantį poveikį stebėtojams.

Teatras „Campi Qui Pugui“ (CQP)

Teatras „Campi Qui Pugui“ (CQP) savo veiklą pradėjo 2008 m., nes gimė aistra kurti ir dalytis teatru su kitais. Teatro vadovai, Jordi Pedrós ir Cristina Garcia, įvairių teatro technikų mokėsi Paryžiuje, Barselonoje ir Lleidoje.

Šios trupės kūrėjų tikslas – atrasti sąlyčio tašką, kuriame panaudojant visiems suprantamą humorą, emocijas ir vaizdinę išraišką, paliestų skirtingo amžiaus ir kultūrų auditorijas.

Teatro kūrybinė komanda siekia pažadinti žiūrovo vidinį vaiką, kurį turime mes visi. Kurdami vizualiai patrauklius personažus, jie suteikia gyvybės įsivaizduojamoms istorijoms, kurios nukelia žiūrovą į kitas realybes.

Savo pasirodymus ir spektaklius teatras atliko daugiau nei 15 pasaulio šalių, tarp kurių yra Australija, Kanada, Kinija, Pietų Korėja, Danija, Jungtinė Karalystė, Vokietija, Rumunija … 

Tai, kas mus sieja, yra svarbiau už skirtumus. O kalbant apie emocijas ir vaikystę, skirtumų nėra.

Meniu