Kūrybinės dirbtuvės AŠ KURIU PASAKĄ | Grafikės Kristinos  Norvilaitės – Geniušienės parodos MANO VAIKYSTĖS KODAI atidarymas

  • Amžius  4+
  • Vieta – Teatro muziejus

Užsiėmimo metu lino raižinių ir atspaudų pagalba kiekvienas vaikas sukurs savo unikalią pasaką paruoštose knygose.
Kūrybinėse dirbtuvėse kviečiami dalyvauti vaikai ir jų tėveliai.
Dirbtuves ves grafikė Kristina Norvilaitė.
Kūrybos priemonės bus suteiktos vietoje.

Paroda MANO VAIKYSTĖS KODAI

„Vaikystės tema mano kūryboje vyrauja dažnai. Iš jos išgyvenimų nuolat semiuosi įkvėpimo. Man be galo svarbu, kad ši paroda atkeliauja į Kauno lėlių teatrą, kuriame lankiausi su tėvais nuo pačių mažiausių dienų. Taipogi noriu ištransliuoti savo meilę ir dėmesį vaiko pasauliui. Kiekvienais metais atrandu kokį nors vaikystės kodą užslėptą savo sąmonėje. Kai surandu, noriu jį išspręsti. Taip ir atsiranda dar viena paroda mano gyvenime. Šiuose paveiksluose dominuoja dinamiška kompozicija, ryškių spalvų dermė, kuri tarsi atliepia gyvenimo siautulį.“ (grafikė K. Norvilaitė)
Menininkės K. Norvilaitės darbai sukurti lino raižinio bei mišria technikomis ir atspausdinti ant popieriaus, drobės, medžio plokščių. Paveiksluose dominuoja ryškios, dekoratyvios spalvos ir jų kontrastai: balta, juoda, geltona, mėlyna, o taip pat išraiškingas linijinis raižinys. Šiuose grafikos darbuose spalvų intensyvumas organiškai dera su minimalistine estetika.

Daugiau apie menininkę: www.kristinanorvilaite.com ir www.galerija-norvilaite.lt
_______________________________________
Grafikė Kristina Norvilaitė – Lietuvos dailininkų sąjungos narė, grafikė, knygų dailininkė, parodų kuratorė ir meno akcijų autorė, galerijos KRISTINA NORVILAITĖ įkūrėja. Ji rengia edukacinius grafikos užsiėmimus Santariškių klinikų Vaikų ligoninėje, bendradarbiauja su teatro ir kino industrija, kuria tarpdisciplininius projektus viešosiose erdvėse. K. Norvilaitė yra gavusi LR Kūrėjo stipendiją, surengusi per 30 personalinių parodų, jos darbai pristatyti grupinėse parodose Europoje ir Amerikoje.

Meniu