Apie orlaivius ir Aleksandrą | Šeimos teatras “Lino lėlės” 

Lietuva

Spektaklis skirtas visai šeimai!

  • Trukmė – 45 min.
  • Vieta – Aviacijos muziejus

Spektaklio režisierius, aktorius ir dailininkas – Linas Zubė
Vaizdo projekcijų autorė – Angelina Furmaniuk-Savickienė
Kompozitorius  Algirdas Zigmantas

Spektaklis pasakoja Lietuvos aviacijos pradininko, konstruktoriaus, filosofo, išradėjo, gyvenusio XIX a. pirmoje pusėje, Aleksandro Griškevičiaus istoriją, kviečiančią siekti dangaus – nebijoti kurti to, kas šiandien atrodo neįmanoma. Vaidinime istorinis pasakojimas virsta alegorija, ieškoma žmogaus noro skristi, pakilti į dangų, atsiplėšti nuo žemės priežasčių. „Tai spektaklis ne apie konkrečius įvykius ar orlaivius, o apie idėją – kaip neprarasti vilties, tikėjimo savo svajone. Juk net ir sudegusi idėja tampa pagrindu tolimesniems atradimams“, – pasakoja režisierius L. Zubė.

Šeimos teatras „Lino lėlės“ Šeimos teatras „Lino lėlės“ oficialiai įkurtas 2012 m. vasario mėnesį, bet savo veiklą pradėjo anksčiau – 2011 m. rugsėjo 9 d., kai pakvietė į premjerą „Vilkas ir ožiukai“. Teatro įkūrėjas – universalaus talento, plataus aktorinio diapazono lėlininkas Linas Zubė. 

Šiandien šeimos teatro „Lino lėlės“ repertuare yra šeši lėlių vaidinimai vaikams ir visai šeimai. Spektakliuose, įdėmiai ir jautriai interpretuojančiuose lietuvių tautosaką ir mitologiją, ypatinga reikšmė teikiama vidiniam sceninio pasakojimo taurumui, etinių vertybių refleksijai, vizualinių sprendimų prasmei, rafinuotam jų paprastumui. Tai romantiškas vilties teatras, primenantis, kad pasaulis nėra tobulas, kartais – žiaurus, bet jame visada yra dozė švento naivumo, grožio ir gėrio. 

Meniu