PAPRASTASIS BOBAS | Teatras “Noisy Oyster”

Dėl aktoriaus ligos spektaklis neįvyks.

Anglija

  • Amžius   5+
  • Trukmė30 min.
  • Vieta – Kauno pilies amfiteatras

 „Paprastasis Bobas“ yra be galo gražus, poetiškas, nekaltas ir švelnus šou be žodžių. Tai interaktyvus auditorijos nuotykis po Bobo skėčiu esančiame pasaulyje. Stebint žiūrovams, scena yra kuriama čia ir dabar, iš lagaminų, skėčio ir lietpalčio. Žiūrovai kviečiami į sceną padėti Bobui atlikti paprastas užduotis. Šou lydi originali muzika ir garso efektai. Juos paslaptingai valdo antrasis veikėjas, kuris kartais per radijo signalą stebuklingai valdo ir patį Bobą. Spektaklio finale – visi sulaukia nedidelio lietaus dušo po skėčiu.

Trupė  „Noisy Oyster“

Trupė „Noisy Oyster“ susikūrė 2006 m. Nuo tada Nikas ir Sara sukūrė ir vaidino daugybės įvairių stilių lėlių spektaklių, su kuriais gastroliavo įvairiuose pasaulio teatruose ir festivaliuose.

Nikas Palmeris  su lėlėmis jis pradėjo žaisti labai jaunas, o dabar jau yra daug apdovanojimų pelnęs lėlininkas.

Nikas daugelį metų kūrė “Norwich” lėlių teatre, o vėliau „Lecoq“ mimų mokykloje po kurios įkūrė „Parachute Theatre Company“, kuri 20 metų kūrė novatoriškus lėlių spektaklius ir didelio masto bendruomenės projektus.

„Noisy Oyster“  teatre Nikas yra dizaineris, kūrėjas, kompozitorius, muzikantas, fotografas, svetainių kūrėjas ir šiaip viską sugebantis žmogus.

Jo partnerė Sara scenoje jau daugiau nei 25 metus. Ji įgijo klasikinio šokio MBBO išsilavinimą, vėliau – ir psichologijos laipsnį. Po tolesnių mokymų “Nacionaliniame cirko įgūdžių ir scenos meno centre” Sara atėjo dirbti į teatrą, vaidino gatvės spektakliuose, televizijoje ir gastroliavo kartu su „Snapdragon Circus“ ir „No Fit State Circus“.

Meniu