PASĄMONĖS ŠNABŽDESYS… SAPNAI | Šešėlių teatras „Papasony“

Ukraina

Tragikomedija

  • Amžius 18+, be pertraukos
  • Trukmė – 50 minutes
  • Vieta – Kamerinio teatro salė
  • Režisierius – Andrii Leliukh

Spektaklis „Pasąmonės šnabždesys… Sapnai“

Be šviesos mes esame tik apgailėtini padarai, besiblaškantys savo nesąmoningo proto labirintuose, tikėdamiesi vieną dieną pabusti tikram gyvenimui. Tai šešėlių teatro spektaklis apie žmogaus erškėčiais nuklotą kelią į gyvybės šviesą.

Apie šešėlių teatrą „Papasony“

“Papasony” teatro istorija prasidėjo 2004 m., kai jaunas aktorius ir režisierius Andrii Leliukh į vieną trupę suvienijo talentingus aktorius bei mėgėjus, neįsivaizduojančius savo gyvenimo be teatro. 

Pirmojo šešėlių spektaklio „Pasąmonės šnabždesys… Sapnai“ premjera įvyko 2009 m. Tai buvo klasikinio bei šešėlių teatro mišinys. Vėliau teatro režisierius Andrii nusprendė šį spektaklį paversti vien šešėlių ir kūno kalbos pasirodymu – be žodžių. Šią idėją itin palaikė žiūrovai ir teatro kritikai. Spektaklis ne kartą buvo nominuotas aukščiausiam apdovanojimui tiek tarptautiniuose, tiek Ukrainos festivaliuose.

Šešėlių teatras – unikalus instrumentas, atveriantis begalinę erdvę žmogaus emocijų ir jausmų išraiškingumui: meilė ir neapykanta, laimė ir skausmas, gamtos ir visatos galios. Jis neturi kalbos, amžiaus ar suvokimo ribų – šešėliai, šviesų ir spalvų įvairovė, muzika – tai nekalbūs pasakotojai, skleidžiantys unikalų žavesį, kuris palytėja žiūrovo sielą.

Meniu