Spektaklis PEREGRINUS | Teatras KTO

Lenkija

  • Amžius  8+
  • Vieta – Spektaklis prasideda prie įėjimo į Lėlių teatrą

Režisierius, scenarijus ir muzikos autorius – Jerzy Zori
Kaukių koncepcija – Spitfire Company
Kaukių dizainas – Joanna Jaśko-Sroka
Scenografija ir kostiumų dizainas – Joanna Jaśko-Sroka
Choreografija – Eryk Makohon
Foto – Adam Mikołajczyk
Atlikėjai – Karolina Bondaronek, Paulina Lasyk/Agata Łabno, Grażyna Srebrny-Rosa, Justyna Wójcik, Marta Zoń/Monika Daukszo, Sławek Bendykowski/Marcin Dąbrowski, Bartek Cieniawa/Krzysztof Cybulski, Paweł Monsiel/Krzysztof Tyszko, Michał Orzyłowski

Keliaujantis teatro šou, įkvėptas poetinių T.S. Elioto darbų, vaizduoja vieną  įprastą šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dieną. Patraukianti vizualinė forma, neįprasta choreografija ir groteskiškas pristatymas, pagardintas žiupsneliu druskos, skausmingai atskleidžia šiuolaikinio pasaulio spąstus, kuriuose daugelis iš mūsų negrįžtamai prarandame savo sielos išskirtinumą. Ar kolektyvinis „Peregriniškas“ apsėdimas turi pabaigą? Ar šioje kelionėje mes tapome mus apsėdusių, piktųjų dvasių, aukomis, ar patys, pamažu jomis tampame? 

„Šis šou yra puiki proga trumpam sustoti ir apmąstyti, ką darome su savo gyvenimu. Nėra gerai, jei mūsų aplinka bent šiek tiek primena „Peregrinišką“ pasaulį. Dabar, kai tai žinome, galime viską pakeisti. Tik ar mes keisime?“

Lilia Łada, TenPoznan.pl 

Teatras KTO

KTO teatras buvo įkurtas 1977 metais. Pirmasis jo pastatymas buvo „Džiaugsmo sodas“, kurio dešimt pirmųjų spektaklių buvo neprieinami plačiajai visuomenei ir pristatyti tik mažai grupei žmonių. Tačiau per kitus metus,  Krokuvoje ir kai kuriuose kituose Lenkijos miestuose, šį spektaklį pamatė beveik trys tūkstančiai žiūrovų. 

45 -ojo teatro sezono statistika žymiai skiriasi nuo pirmųjų veiklos metų: daugiau nei 80 pastatymų, atliktų patalpose ir lauke, Lenkijoje ir visame pasaulyje, spektaklius pamatė daugiau nei 3 000 000 žmonių. Trupė aplankė daugiau nei 250 miestų daugiau nei 40 šalių penkiuose žemynuose. Teatras savo pasirodymus rengė Brazilijoje, Kanadoje, Kinijoje, Kolumbijoje, Kosta Rikoje, Irane, Meksikoje, Pietų Korėjoje, Tunise, JAV ir beveik visose Europos šalyse. 

Nuo 2005 m. sausio mėnesio, KTO teatras Krokuvoje turi savivaldybės teatro statusą.

44 metus KTO teatrui vadovauja Jerzy Zoń.

Meniu